ورود به سایت

نام کاربری*
رمزعبور*
مرا به خطر بسپار

ثبت نام

فیلد های ستاره دار(*) را پر نمایید.
نام*
نام کاربری*
رمزعبور*
تکراررمز عبور *
ایمیل*
تکرارایمیل *
کدامنیتی*
تصویرمجدد
جمعه, 04 اسفند 1396

perscivil telegram ad

شرایط و نحوه پذیرش اثر

شرایط و نحوه پذیرش اثر برای بررسی در گروه انتشارات استحکام:
انتشارات استحکام ، بر اساس موضوع، اثر را براي بررسي مي‌پذيرد. اثري كه در مؤسسه انتشاراتيِ ديگري در حال بررسي باشد در گروه انتشارات استحکام براي بررسي پذيرفته نمي‌شود.
پديدآورندگاني كه به نشر كتاب در گروه انتشارات استحکام تمايل دارند ، با در نظر گرفتن اين شرايط و با توجه به موضوع اثر، فرم «پيشنهاد همكاري» را دريافت و آن را پس از كامل كردن به همراه ده صفحه از متن نهايي ارسال كنند. در اين مرحله، به ارسال متن كامل اثر پيشنهادي نيازي نيست. در صورتي كه اثر در حوزة فعاليت قرار داشته باشد و مناسب براي بررسي تشخيص داده شود، براي دريافت متن كامل اثر با پديدآورنده تماس گرفته خواهد شد. اين فرم و چند صفحه نمونه ارسالي برگشت داده نمي شود .
پس از تماس با پديدآورنده، براي بررسيِ بيشتر اثر پرينت متن كامل در اختيار گروه انتشارات استحکام قرار مي گيرد. فايل كامپيوتري يا بخشي از اثر پذيرفته نمي‌شود.
- در مورد آثار ترجمه‌شده، بايد نسخة اصليِ كتاب نيز ارائه شود.
- فقط آثار تايپ‌شده براي بررسي پذيرفته مي‌شود.
- زمان تقريبي بررسيِ اثر 20 روز كاري است.
گروه انتشارات استحکام براي پذيرفتن يا نپذيرفتن اثر پيشنهادي بر اساس معيارها و ملاحظات خود تصميم مي‌گيرد و خود را ملزم به دادن توضيح يا انتقال نظر كارشناسان به مؤلف يا مترجم نمي‌داند. بديهي است پذيرفته نشدن اثر لزوماً به معناي پايين بودن كيفيت آن نيست
لازم به توضيح است كه كامل كردن فرم و ارسال اثر فقط براي بررسي است و هيچ گونه تعهدي براي گروه انتشارات استحکام ايجاد نمي‌كند.


دریافت فرم ارسال پیشنهاد همکاری برای تالیف کتاب: کلیک کنید

ارسال پیشنهاد همکاری برای ترجمه کتاب : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 


  1. مطالب تصادفی
  2. جدیدترین