ورود به سایت

نام کاربری*
رمزعبور*
مرا به خطر بسپار

ثبت نام

فیلد های ستاره دار(*) را پر نمایید.
نام*
نام کاربری*
رمزعبور*
تکراررمز عبور *
ایمیل*
تکرارایمیل *
کدامنیتی*
تصویرمجدد
جمعه, 04 اسفند 1396

perscivil telegram ad

موضوع عدم صلاحیتم را پیگیری می کنم

نوشته شده توسط  علی کسائی پور

نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه استعلام های بنده از سوی مراجع چهارگانه و هیئت اجرایی تأیید شده اما هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران تصمیم به رد صلاحیتم گرفته است؛ گفت: تا مشخص شدن نهایی موضوع پیگیری می کنم.

مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهرتهران گفت: همانطور که پیش از این هم اعلام کردم ، موضوع رد صلاحیت بنده و تعدادی از اعضای فعلی شورای اسلامی شهر تهران پیش از اعلام نتایج از طریق پیامک به داوطلبان انتخابات شورای شهر به صورت گسترده ای در شبکه های مجازی انتشار پیدا کرد که حتی بعدا مشخص شد دو نفر از این افراد رد صلاحیت نشده اند اما این موضوع که این خبر به صورت گسترده و پیش از اعلام نتایج اطلاع رسانی شده است ، شائبه برانگیز است.

وی تصریح کرد: حجم و گستردگی انتشار این خبر در حالی بوده که بر اساس اطلاع قبلی بنده ، تایید نهادهای نظارتی و مراجع چهارگانه و همچنین هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در مورد اینجانب صورت گرفته اما ظاهراً هیئت نظارت شهر تهران خود اقدام به اتخاذ چنین تصمیمی کرده است.

طلایی ادامه داد: حضورم در این دوره از انتخابات شورای شهر بر اساس اهداف و تکالیفی بود و بارها گفته ام که کاندیداتوری و رای آوری در درجه دوم اهمیت برای من بوده است و این را اعلام می کنم که حتی در صورت تایید نشدن صلاحیتم پس از بررسی های مجدد و یا هر شرایط دیگری، خودم و همراهانم از این وظایف و تکالیف عدول نمی کنیم و به منظور حضور گسترده مردم در انتخابات و موفقیت نیروهای انقلاب که نتیجه اش اعتلای کشور است، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدوار هستم این انتخابات مثل انتخابات غرورآفرین صورت گرفته در دوره های گذشته در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و ائمه هدی (ع) به بهترین شکل ممکن برگزار شود اما بنده بدون شک و تردید به عنوان یک شهروند از تمام حقوق قانونی خود برای پیگیری موضوع از طریق مجاری رسمی استفاده خواهم کرد.

طلایی با تأکید مجدد بر پیگیری موضوع از طریق مراجع قانونی افزود: عمل به قانون و تبعیت از آن را یک میثاق ملی می دانم و معتقدم در شرایطی که دشمن کوچکترین حرف ها و نظرات ما را نشانه گرفته ذره ای تخطی از قانون ، آب در آسیاب دشمن ریختن است.

لینک تصادفی: (کنترل روشنایی هوشمند)

https://perscivil.com/item/197-intelligent-lighting-control

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
  1. مطالب تصادفی
  2. جدیدترین